ІНТЕРАГРОПАК™

лідер України на ринку молочної та масложирової упаковки
Пластикові стакани

Пластикові стакани від Інтерагропак™ застосовуються для фасування різних молочних, кисломолочних і масложирових продуктів

Банки із поліпропілену

Інтерагропак ™ пропонує широкий асортимент банок із поліпропілену

Кришки із поліпропілену

Кришки із поліпропілену від Інтерагропак™ – це гарантія якості та широкі можливості при виборі декору

Стрічка

Інтерагропак™ виробляє високоякісну екструзійну стрічку із поліпропілену та полістиролу

Давайте підберемо упаковку для вас

Якщо ви не знаєте, що вибрати, що більше підходить для вашого конкретного запиту, залиште свої контакти у формі, наш менеджер зв'яжеться з вами і проконсультує з усіх питань.

Ім'я
Номер
Останнi новини компанiї
День вишиванки 2023 року
Сьогодні колектив компанії "Інтерагропак" дружно відзначає День вишиванки. Ошатно одягнені співробітники своїм зовнішнім виглядом висловлюють підтримку національним традиціям України.
Волонтерська допомога Національній гвардії України
2 листопада 2022 року ТОВ «Інтерагропак» в особі його директора Кухаря О.Г. нагороджений подякою та особливим знаком «ЗА СПІВПРАЦЮ» за активну громадянську позицію під час агресії росії проти України, волонтерську допомогу та вагомий внесок в забезпеченні інженерним майном військової частини 3101…
Участь в конференції «Packaging Innovations»
29 вересня 2022 року в Києві керівництво ТОВ «Інтерагропак» прийняло участь в конференції «Packaging Innovations», під час якої розглядалися тенденції ринку пакування, вимоги до упаковки в умовах війни, сучасні підходи до збирання та переробки відходів упаковки і тренди дизайну упаковки.
×