сучасна
упаковка

Молочні
стакани

Молочні стакани від Інтерагропак™ підкреслять індивідуальність Вашого бренду
Ø 75 Ø 95
сучасна
упаковка

Банки для
масложирової продукції

Банки для масложирової продукції від компанії Інтерагропак ™ широко використовуються для упаковки наливних маргаринів, легких масел, майонезів, сиру, сиркових десертів
Ø 101 Ø 127
сучасна
упаковка

Кришки для
масложирової продукції

Наша компанія володіє унікальним обладнанням, яке дозволяє наносити повнокольоровий друк на верхню частину кришки офсетним способом
Ø 101 Ø 127
Молочні стакани

Молочні стакани із поліпропілену від Інтерагропак™ застосовуються для фасування різних молочних, кисломолочних і масложирових продуктів

Банки для масложирової продукції

Інтерагропак ™ пропонує широкий асортимент банок для масложирової продукції

Кришки для
масложирової продукції

Кришки для для масложирової продукції від Інтерагропак™ – це гарантія якості та широкі можливості при виборі декору

Стрічка

Інтерагропак™ виробляє високоякісну екструзійну стрічку із поліпропілену та полістиролу

Давайте підберемо упаковку для вас

Якщо ви не знаєте, що вибрати, що більше підходить для вашого конкретного запиту, залиште свої контакти у формі, наш менеджер зв'яжеться з вами і проконсультує з усіх питань.

Ім'я
Номер

Про компанію

Інтерагропак™ - підприємство, яке працює на ринку полімерної упаковки України та країн ближнього зарубіжжя, з річним обсягом випуску упаковки 500 млн. штук, що пройшло аудит за стандартом FSSC 22000 (харчова безпека) і впровадило систему управління якістю ISO 9001.

Сучасна упаковка від компанії Інтерагропак™ вирішує одночасно кілька завдань: захищає продукцію від зовнішніх впливів, сприяє її збереженню протягом певного терміну, а також є важливим каналом комунікації між виробником і споживачем.

Інтерагропак™ випускає широкий асортимент термоформувальної тари, переробляючи два види полімерної сировини: поліпропілен і полістирол провідних виробників світу: Угорщини, Польщі, Румунії, Саудівської Аравії, Ізраїлю та ін.

Останнi новини компанiї
Виробництво ІНТЕРАГРОПАК™ відповідає високим вимогам стандарту BRC GS
За результатами ретельного аудиту, проведеного однією з провідних світових сертифікаційних компаній - Bureau Veritas Certification Holding SAS, виробництво ІНТЕРАГРОПАК™ було сертифіковано на відповідність глобальному стандарту BRC для упаковки та пакувальних матеріалів (випуск 5).
Спрямованість на результат. Стратегія розвитку пакувальної компанії
В інформаційно-аналітичному виданні для операторів продовольчого ринку «Світ продуктів», випуск 1 / 2019 вийшла стаття «Спрямованість на результат. Стратегія розвитку пакувальної компанії». Пропонуємо Вам ознайомитися з нею більш детально.
Інтерагропак™ - лідер українського ринку упаковки!
На сьогоднішній день упаковка від Інтерагропак™ займає більше, ніж 80% від загального об’єму упаковки для молочної продукції у своєму сегменті.
Дітям – найкраще! Інтерагропак™ випустив інноваційну упаковку для дитячого харчування
Інтерагропак™ разом з торговими марками «Яготинське для дітей» та «Агуша» випустив нову преміальну упаковку для дитячого харчування. Адже кожні мама і тато хочуть дати найкраще своєму малюку і тепер на українському ринку з’явились нові продукти для діточок – якісні, корисні, преміальні.
×